Modne i wygodne

W dużym salonie meblowym spotkałam duże, wieloosobowe narożniki. Na nich dużo poduszek, większych i mniejszych. Wszystko w jednakowym kolorze, a materiał to chyba atłas. Bardzo piękne. Ale te narożniki wymagają dużo miejsca – po prostu mogą stać w salonach, a tych najczęściej w budynkach wielorodzinnych nie spotkamy chyba za wiele. W kolejnych pomieszczeniach tego salonu meblowego też narożniki – trochę mniejsze i bardziej kolorowe. Mają jednobarwne siedziska, a na nich są ładne, kolorowe poduszki.

Te meble już można wstawiać do naszych mieszkań, dlatego też tutaj jest więcej oglądających i może nawet kupujących. Usłyszałam też dość głośną propozycję, że każdy z tych narożników może być wykonany w rozmiarach odpowiadających kupującemu, a także w wybranych kolorach. Na taką ofertę z pewnością będzie więcej chętnych. Bo tak naprawdę narożniki są modne i wygodne. A jeżeli będą wykonane na żądane wymiary na pewno się przydadzą.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.